ساخت ویلا در چالوس

متراژ: ۶۰۰ متر

نوع اسکلت: بتن آرمه

نما: سیمانی

نوع : تریبلکس

مزایای نمای سیمانی برای ویلا در شمال:

نمای سیمانی و پوشیده شده از این مواد در واقع یک دیوار مانع محسوب می شود. به خصوص اگر ویلا در یک محط بارانی و مرطوب باشد.

استحکام لایه اول، ساخت خوب بنا و درزگیری یک مجموعه با نمای سیمانی برای محیطی همچون شهرهایی شمالی، که از باران و رطوبت در امان نیستند ضروری تلقی می گردد.

چراکه  با توجه به اینکه نوع نما از مصالح سیمانی است، سطحی نفوذپذیر در برابر هوا تلقی می‌شود. اگر آب درون نما نفوذ کند، به محض قطع بارش، آب، شروع به تبخیر میکند و دیوار خشک می شود.. در صورتی که نما یک لایه دوم پلیمری اکریلیک داشته باشد این فرآیند بخار شدن آب باران کندتر خواهد بود.

نمای سیمانی ساختمان: نمای سیمان سفید در ساخت ویلای چالوس

این نما همان‌طور که از نامش پیدا است با استفاده از سیمان سفید اجرا می‌شود. این نما خصوصیات ظاهری و فیزیکی سیمان سفید را ببه همراه دارد و به نمای سازه ظاهری کاملاً روشن و یکپارچه می‌دهد. نمای ساخته شده با سیمان سفید به ساختمان ظاهری لوکس و زیبا می‌بخشد. این نما از ترکیب سیمان سفید و آب اجرا می‌شود.

نمای سیمانی ساختمان: نمای سیمان شسته

این نما از ترکیب سنگدانه‌های رنگی، پودر سنگ، سیمان سفید یا سیاه و رنگ‌های معدنی و به صورت اندود اجرا می‌شود. استحکام بالا و زیبایی ظاهری این نما باعث شده است بسیار پرکاربرد باشد. در ساخت این نما اغلب از قالب‌های مستطیلی، مربعی و لوزی استفاده می‌شود و به غیر از نما در راه پله و دیوار باغ نیز به کار گرفته می‌شود. همچنین رنگ‌بندی این نما نیز امکان‌پذیر است.

در انتخاب نما برای ویلا این نکته را درنظر داشته باشید که با توجه به این که حضور شما در ویلا دایمی نیست. تمیز نگه داشتن و تعمیر نما در کدام نوع برای شما به صرفه است.